آینه خبر؛ از گزینه‌ جانشینی جونیور تا ادعای سایت بلژیکی در مورد ویلموتس و ادامه تعطیلی تیم‌ملی و فدراسیون همچنان بدون برنامه


شفقنا ورزشی طبق روال گذشته به مهمترین اخبار روز می پردازد.

پرسپولیس | گزینه‌ جانشینی جونیور!

باشگاه پرسپولیس برای جانشینی جونیور براندائو در حال بررسی گزینه‌ها است و در این بین گزینه مدنظر گابریل کالدرون شانس زیادی برای سرخپوش شدن دارد.‌ البته این انتقال به شرطی نهایی خواهد شد که واسطه‌ای در این میان نباشد تا بخواهد به مانند جونیور قیمت را چند برابر کند.

 ادامه خبر

تیم ملی ایران | ادعای سایت بلژیکی در مورد ویلموتس

سایت بلژیکی ادعا کرد ؛ مارک ویلموتس از تیم ملی فوتبال ایران جدا شد.

به گزارش شفقنا ورزشی رسانه بلژیکی walfoot نوشت، مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران که روز‌های خوبی را با این تیم سپری نمی‌کند، با تاج رئیس فدراسیون فوتبال ایران دیدار می‌کند.
جدایی ویلموتس از تیم ملی ایران قطعی شده و طرفین باید بر سر مسائل مالی به بحث بنشینند.
این سرمربی بلژیکی با فدراسیون فوتبال ایران به دلیل مطالبات معوقه مالی اش فسخ قرارداد کرده بود و حالا جدایی طرفین راحت‌تر از گذشته به نظر می‌رسد.

ادامه خبر 

 

فوتبال ایران| ادامه تعطیلی تیم‌ملی و فدراسیون همچنان بدون برنامه

 ظاهرا به خاطر تعطیلی چند باره بازی‌های لیگ و دیدارهای زیاد معوقه، فدراسیون ترجیحش این است تیم ملی تا بازی هنگ کنگ اردویی نداشته باشد تا لیگ برتر عقب ماندگی خود را جبران کند.

به گزارش شفقنا ورزشی، بعد از اتفاقات اخیر و نگرانی عموم مردم برای تیم‌ملی، توقع می رفت تا فدراسیون فوتبال خیلی زود برنامه ریزی خود را برای آینده این تیم آغاز کند. خبرهای رسیده از داخل فدراسیون فوتبال اما حکایت از آن دارد تیم ملی همچنان تا اولین بازی مرحله برگشت مقدماتی جام جهانی مقابل هنگ کنگ هیچ اردو یا مسابقه ای ندارد.

ادامه خبر Source link

بازدیدها: ۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.