بیانیۀ رسمی سازمان لیگ در پاسخ به پرپسولیسی‌ها؛ تنش‌ساز هستید!اختصاصی | سازمان لیگ به نیابت از فدراسیون فوتبال پاسخ ادعای جنجالی محمدحسن انصاری‌فرد را داد.


ورزش ۱۱ – سازمان لیگ فوتبال ایران در پاسخ به اظهارات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد اظهارات غیر مسئولانه و شائبه برانگیز باعث ایجاد تنش می‌شود.


 


به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، به دنبال اظهار نظر محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، سازمان لیگ فوتبال بر ضرورت رعایت کدهای اخلاقی و انضباطی اطلاعیه‌ای صادر کرد:  سازمان لیگ تأکید کرده بیان اظهارات غیر مسئولانه و شائبه برانگیز تنها باعث بروز عواقب و تنش در  لیگ برتر برای علاقمندان میلیونی فوتبال خواهد بود و بر این اساس ضمن اعلام این موضوع که طرح اینگونه مباحث به صورت دائم مورد رصد ارکان مرتبط خواهد بود، بار دیگر اعلام می‌دارد هیچ تفاوتی برای مسئولان برگزاری در قهرمانی یا عدم قهرمانی و به صورت کلی نتایج تیم‌ها وجود ندارد.

محمدحسن انصاری‌فرد


محمدحسن انصاری‌فرد


 


سازمان لیگ به عنوان متولی برگزاری رقابت‌های باشگاهی همچنین اعلام می‌دارد در انجام وظایف ذاتی خود به صورت مستقل عمل می‌کند و مدیران محترم باشگاه‌ها باید از طرح مباحثی که باعث تشویش در جامعه فوتبال می‌شود، خودداری کنند.

چهره‌های ورزشیSource link

بازدیدها: ۰

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.