تیم ملی| شایعه بزرگ در مورد سرمربی استقلال و ماجرای ویلمتوس – برانکو


 

شفقناورزشی- ویلموتس در آستانه جدایی از تیم ملی قرار دارد.
به گزارش شفقناورزشی، شرایط برای تیم ملی و مارک ویلموتس اصلا خوب پیش نمی رود. نتایج ضعیف ملی پوشان در مقدماتی جام جهانی، نماندن سرمربی بلژیکی تیم ملی در بیشتر مواقع سال در ایران و همچنین اختلافات این مربی با فدراسیون فوتبال باعث شده که خیلی ها از پایان کار سرمربی سابق تیم ملی بلژیک با تیم ملی خبر دهند. حتی بعضی رسانه های بلژیکی هم از قطعی شدن جدایی ویلموتس از تیم ملی ایران نوشته اند.
در همین حال، نام برانکو به عنوان اصلی ترین گزینه جانشینی ویلموتس مطرح است و به نظر فدراسیون فوتبال مذاکرات با این مربی را به سرعت به پیش می برد. در همین زمینه، هدایت الله ممبنی، یکی از اعضای هیات رئیسه فدارسیون فوتبال، در مصاحبه ای که روز سه شنبه داشت، گفته است: « در مورد ویلموتس باید بگذاریم همه چیز قطعی شود و بعد اعلام کنیم. مدیریت در دوران پسا کی‌روش سخت بود. ویلموتس از نظر نتیجه گیری نتوانست موفق عمل کند و نبود او تصمیم خوبی است. در مورد مسائل مالی هم بهتر است صحبت نکنیم. برانکو هم یکی از گزینه‌های هدایت تیم ملی است و با توجه به تجربه او شانس بالایی برای هدایت تیم ملی دارد».
با این تفاسیر به نظر تیم ملی به همان اندازه که از ویلموتس فاصله گرفته به برانکو نزدیک شده و با فسخ قراداد سرمربی بلژیکی تیم ملی احتمالا باید شاهد بازگشت زودهنگام سرمربی سابق پرسپولیس به فوتبال ایران باشیم.
جالب اینکه در روزهای اخیر یک شایعه عجیب هم مطرح شد. شایعه ای مبنی بر اینکه فدراسیون فوتبال، استراماچونی را هم به عنوان یکی از گزینه های جانشینی ویلموتس در نظر دارد و ممکن است مربی ایتالیایی جوان استقلال هدایت تیم ملی را عهده دار شود. البته این شایعه به نظر بی پایه و اساس است و بسیار بعید به نظر می رسد که در مقطع فعلی استراماچونی هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد.Source link

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.