پرسپولیس | این تیم بوی قهرمانی نمی دهد


 

شفقنا ورزشی- پرسپولیس با بازی که برابر نفت مسجد سلیمان به نمایش گذاشت نشان داد که بوی قهرمانی نمی دهد.

به گزارش شفقنا ورزشی، پرسپولیس در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجد سلیمان رفت.

پیش بینی می شد که سرخ پوشان پایتخت در این دیدار خانگی به پیروزی برسند و سه امتیاز را به دست آورند اما تیم کالدرون در روزی که او در سکوها بود بازی  ضعیفی را به نمایش گذاشت و با یک گل تن به شکست داد تا از صدر جدول رده بندی دورتر شود.

پرسپولیس در این بازی نتوانست عملکرد خوبی از خود نشان دهد تا جایکه نیمه نخست بازیکنان انگار که برای تساوی در ورزشگاه آزادی به میدان آمده بودند و توان نزدیک شدن به دروازه حریف را نداشتند. توپ تنها در خط دفاعی به گردش درمی آمد و داور بازی هم با سوت های بی مورد خود زمان زیادی را تلف کرد تا شاهد یکی از بی کیفیت ترین بازی های لیگ در نیمه نخست باشیم.

با شروع نیمه دوم بازی کمی بهتر شد اما این نفت مسجد سلیمان بود که از فرصت خود نهایت استفاده را برد و دروازه بیرانوند را باز کرد و همین گل تا پایان بازی حفظ شد.

پرسپولیس سه فصل پیاپی است که جام قهرمانی را در لیگ برتر بالای سر می برد و با وجود آنکه بازیکنان کلیدی خود را در فصل جاری هم حفظ کرده اما بسیار بعید است که جام قهرمانی را در بالای سر برد و تیم کالدرون بوی قهرمانی نمی دهد.

سرخ پوشان برابر سه مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی تن به شکست داده اند و برابر نفت مسجد سلیمان هم شکست دیگری را تجربه کردند تا نشان دهند که برخلاف دوران برانکو به باختن عادت کرده اند و این به خوبی نشان می دهد که آنها در وضعیت خوبی به سر نمی برند و حداقل باید در فصل جاری به کسب عنوان قهرمانی فکر نکنند.

از همان ابتدای فصل هم مشخص بود که این تیم در خط حمله مشکلات زیادی دارد و علی علیپور از روزهای اوج خود فاصله گرفت اما کالدرون تصمیمی برای نیمکت نشین کردن این بازیکن ندارد و عملا سرخ پوشان در خط حمله توانایی گل زدن حتی در ورزشگاه آزادی را هم ندارند.

تیمی که می خواهد جام قهرمانی را بالای سر برد باید همه فاکتوری های لازم را باید داشته باشد و حتی شانس را هم باید به این فاکتور اضافه کرد و سرخ پوشان چنین فاکتوری را هم ندارند. این تیم در بازی امشب برابر نفت مسجد سلیمان سه توپ به تیر دروازه زد این درحالی بود که نفتی ها از موقعیتی که به دست آوردند نهایت استفاده را بردند. پرسپولیس در شبی که سوشا مکانی بسیار آماده و سرحال بود با یک گل تن به شکست داد.

این پرسپولیس با نتایجی که به دست آورده نشانه های قهرمانی را ندارد و بسیار بعید است که آنها بتوانند در فصل جاری جام را بالای سر برند مگر اینکه فوتبال روی دیگر خود را نشان دهد.

پرسپولیس با شکستی که در این دیدار داشت با ۱۹ امتیاز در رده سوم باقی ماند این درحالی است که پدیده با یک بازی کمتر و ۲۳ امتیاز در صدر قرار دارد.Source link

پاسخی بگذارید